Zaloguj się do systemu           Nie masz konta? Zarejestruj się!

oferty pracy
oferty staży
oferty praktyk

dodaj ofertę pracy
dodaj ofertę stażu
dodaj ofertę praktyk

Aktualności

Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Turystyki w Częstochowie najlepszą uczelnią licencjacką w województwie śląskim
2012.05.16 10:08:38

Opublikowano wyniki Rankingu Szkół Wyższych Perspektyw i  Rzeczpospolitej 2012.

Miło nam zakomunikować że Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Turystyki w Częstochowie znalazła się na 12 miejscuw Rankingu Niepublicznych Uczelni Licencjackich i Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych w Polsce. Równocześnie oznacza to, że jesteśmy najwyżej sklasyfikowaną uczelnią tego typu w województwie śląskim, a w gronie niepublicznych uczelni licencjackich zajmujemy czwartą pozycję w kraju.

Opublikowano wyniki Rankingu Szkół Wyższych Perspektyw i  Rzeczpospolitej 2012.

Cieszymy się, że nasze wysiłki nakierowane na ciągłe podnoszenie atrakcyjności oferty edukacyjnej, jakości kształcenia i warunków studiowania zostały dostrzeżone i docenione.

Wybór studiów w Wyższej Szkole Hotelarstwa i Turystyki w Częstochowie to dobra decyzja na przyszłość!

Co roku wyniki Rankingu Szkół Wyższych Perspektyw i  Rzeczpospolitej analizowane są przez maturzystów i stanowią ważną pomoc przy podejmowaniu decyzji o wyborze dalszej drogi kształcenia.

Ranking Perspektyw i Rzeczpospolitej to w istocie cztery rankingi odzwierciedlające różnorodność uwarunkowań i misji pełnionych przez główne grupy polskich uczelni:

• Ranking Uczelni Akademickich
  • Ranking Niepublicznych Uczelni Magisterskich
  • Ranking Niepublicznych Uczelni Licencjackich i Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych
  • Ranking w Grupach Kierunków
Strona główna   |   O nas   |   Aktualności   |   Fotogaleria   |   Doradcy zawodowi   |   Kontakt
Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Turystyki ul. Ogrodowa 47, 42-200 Częstochowa
Tel.: (34) 324-15-17, 324-38-83  |  E-mail: wshit@wshit.edu.pl
© Copyright 2011 ABK WSHT. Wszelkie prawa zastrzeżone.